Sezónu jsme zakončili výhrou

13.04.2015 10:36

Konec dobrý, všechno dobré? V tomto případě to sice zcela neplatí, alespoň si naši muži na závěr sezóny trochu zlepšili náladu. Nejprve jsme sice v sobotním duelu nestačili na tým Holýšova. Soupeř od úvodních minut v utkání dominoval a ani na chvíli nenechal nikoho pochybovat o tom, že si do Boru přijel pro vítězství, které mělo po čtyřiceti minutách hry podobu 69:102.

Sokol Bor - BKK Holýšov 69:102 (15:26; 25:58; 39:86)

Body: Šmelko L. 15 (1 x 3), Macht 12, Kovanda 9 (1 x 3), Brožek 8, Seigerschmid 7, Matejčík a Fryje 6, Červený, Šizling a Šmelko M. 2, Šroubek

TH: 3/5 - 60,0 %

V neděli zavítal do Boru tým Přeštic, který k utkání přijel pouze se šesti hráči. Uvodní minuty utkání patřily jednoznačně našim klukům, kteří se ujali vedení 7:0 a soupeři dovolili vstřelit první koš až ve čtvrté minutě. Bohužel jsme se až do konce úvodního dětství prosadili jen jednou z čáry trestného hodu a tak mluvil stav na ukazateli po první desetiminutovce mírně v náš neprospěch (8:12). Díky třem trojkám v úvodu druhé části jsme srovnali na 17:17 a až do konce první půle jsme se soupem drželi krok (27:28). Třetí část se nesla v duchu přetahování o vedení, ale díky devíti bodům v řadě během posledních dvou minut třetí části jsme misky vah převážili na svou stranu (47:44) a od této chvíle jsme již vedení nepustili a mohli jsme se tak radovat z konečné výhry 61:58.

Sokol Bor - BK Přeštice 61:58 (8:12; 27:28; 47:44)

Body: Červený (2 x 3) a Macht (1 x 3) 12, Brožek (1 x 3) a Šmelko L. 11, Kovanda (1 x 3) 7, Fryje 6, Seigerschmid 2, Matejčík, Šizling, Šmelko M. a Šroubek

TH: 4/12 - 33,3 %