Páté místo konečná - nic se nezmění

22.03.2015 22:08

Víkendové prohry v Plzni a Šťáhlavech znamenají pro naše družstvo mužů jistotu konečného pátého místa ve druhé třídě krajského přeboru. Nic už na tom nezmění ani závěrečný domácí dvojzápas s Holýšovem a Přešticemi. V sobotním duelu s lídrem tabulky jsme si sice velké iluze o úspěchu nedělali, přesto jsme do Plzně nechtěli odjíždět předem poražení. Již od úvodních minut nás ovšem soupeř přesvědčoval o tom, kdo je na palubovce pánem, v poločase jsme tak ztráceli již téměř třicet bodů. Domácí hráči si své vedení v poklidu až do závěru utkání pohlídali a mohli se tak po zápase radovat z výhry 83:49.

BaK Plzeň - Sokol Bor 83:48 (24:11; 46:17; 63:34)

Body:

TH:

Mnohem více jsme vzhlíželi k nedělnímu duelu, jenž by pro nás v případě výhry o 13 a více bodů znamenal posun na čtvrtou příčku. Bohužel jsme na svého soupeře potřetí v sezóně nevyzráli a po těsné prohře 57:55 jsme se museli smířit s konečnou pátou příčkou, která je pro nás rozhodně velikým zklamáním.

BK Kardio Šťáhlavy - Sokol Bor 57:55 (13:6; 30:23; 41:35)