Muži

Krajský přebor - II. třída

Sokol Bor - BK Karpem Holýšov "B" 53:67 (18:17; 30:27; 48:44)

Holýšovští k nám nepřijeli zrovna v nejlepším rozpoložení a po většinu zápasu se na hřišti hledali. My jsme toho bohužel nedokázali využít a i přes to, že jsme první tři čtvrtiny vyhráli, nezvládli jsme závěr, soupeř zápas otočil ve svůj prospěch a na konec celkem přesvědčivě zvítězil.

Body: Brožek 15 (2x3), Hetnerovič 13 (1x3), Noha 8, Mezera 7 (1x3), Chvátal 4, Matejčík 3, Šmelko 3 (1x3)

Tr. hody: Celkem 6/10; Matejčík 3/4, Noha 2/4, Brožek 1/2

Sokol Bor - Baník Stříbro 58:49 (16:22; 24:24; 50:33)

Začátek zápasu nám příliš nevyšel, ale od druhé čtvrtiny jsme přebrali otěže zápasu a po konci třetí čtvrtiny jsme vedli již o 17 bodů. V poslední čtvrtině se ještě hosté pokusili s výsledkem něco udělat, ale zápas ve svůj prospěch již neotočili.

Body: Noha 17, Hetnerovič 14, Šula 10, Hasman 9 (1x3), Šmelko 4, Chvátal 2, Matejčík 2, Brožek, Mezera, Šroubek Z., Votýpka

Tr. hody: Celkem 5/8; Noha 1/1, Šula 4/7

Sokol Bor - Slovan Mariánské Lázně 65:75 (15:20; 24:40; 43:59)

V zápase nám příliš nevyšel první poločas a i přes zlepšenou hru ve druhé půli si hosté už výsledek pohlídali a nás nechali skóre už jen kosmeticky upravit.

Body: Noha 18, Matejčík 12, Votýpka 12 (1x3), Brožek 6 (2x3), Mezera 5 (1x3), Chvátal 4, Šmelko 4, Šroubek F. 4, Šroubek Z.

Tr. hody: Celkem 9/11; Votýpka 3/3, Noha 6/8

Sokol Bor - BaK Plzeň "B" 52:53 (17:18; 27:27; 35:41)

Celý zápas byl velmi vyrovnaný. Ve druhé polovině se nám sice soupeř začal vzdalovat, nám se ale koncem zápasu podařilo rozdíl smazat a 13 vteřin před koncem jsme dokonce šli do jednobodového vedení, to jsme ale udrželi jen šest vteřin. Při následném útoku se nám již nepodařilo strhnout vítězství na naši stranu.

Body: Noha 17 (1x3), Macht 11 (1x3), Šmelko 6, Votýpka 5 (1x3), Hetnerovič 4, Matejčík 3, Chvátal 2, Brožek 2, Novák 2, Mezera

Tr. hody: Celkem 1/2; Matejčík 1/2

BK Karpem Holýšov "B" - Sokol Bor 80:45 (16:13; 41:23; 62:31)

Zápas jsme prohráli během druhé a třetí čtvrtiny, kdy nás postihl herní výpadek jak v obraně tak i v útoku. Dovolili jsme tím soupeři zápas v klidu dohrát.

Body: Noha 21 (1x3), Brožek 8, Šmelko 6, Chvátal 4, Matejčík 2, Votýpka 2, Mezera 2

Tr. hody: Celkem 2/4; Brožek 2/2, Votýpka 0/2

Baník Stříbro - Sokol Bor 47:49 (14:15; 28:23; 38:33)

V zápase chudém na body to dlouho vypadalo, že nám domácí oplatí naší domácí výhru z úvodního zápasu, ale v závěru si zápas sami prohráli, když poslední body zaznamenali zhruba čtyři minuty před koncem a nechali nás tak v závěru zápas otočit šňůrou devíti bodů. Důležitým faktorem v zápase bylo, že jsme nenechali soupeře nám výrazně bodově odskočit. Největší bodový rozdíl v zápase byl devět bodů, o které domácí vedli v průběhu druhé čtvrtiny. Opět se nám nedařilo z čáry trestného hodu, kladem byl výkon našich tří hráčů z kategorie U18, kteří se v zápase vůbec neztratili.

Body: Noha 13 (1x3), Šmelko 10, Brožek 6 (1x3), Píšek 5 (1x3), Matejčík 5, Chvátal 4, Šroubek F. 4, Zajíček 2, Šroubek Z.

Tr. hody: Celkem 4/12; Noha 2/2, Brožek 1/4, Matejčík 1/4, Chvátal 0/2

BaK Plzeň "B" - Sokol Bor 87:53 (24:16; 51:23; 69:39)

Zlepšený výkon z druhé půle v Mariánských Lázních jsme si přivezli i do Plzně, ale k lepšímu výsledku nás vůbec nepustili rozhodčí, kterým se tento zápas vůbec nevydařil. Také bilance trestných hodů byla žalostná. Domácí vyhráli zaslouženě.

Body: Noha 15, Šmelko 9, Brožek 8 (1x3), Matejčík 6, Hetnerovič 5 (1x3), Píšek 3 (1x3), Votýpka 3, Chvátal 2, Mezera 2

Tr. hody: Celkem 8/26; Noha 5/9, Votýpka 1/2, Šmelko 1/4, Brožek 1/4, Chvátal 0/1, Matejčík 0/2, Hetnerovič 0/2, Mezera 0/2

Slovan Mariánské Lázně - Sokol Bor 94:55 (29:4; 55:19; 75:40)

Po propadáku v první půli jsme po zbytek zápasu odehráli celkem vyrovnanou partii, ale na zvrat to ani v nejmenším nestačilo. Bohužel probuzení přišlo až příliš pozdě.

Body: Noha 10, Píšek 9 (3x3), Votýpka 9 (1x3), Šmelko 8, Hetnerovič 7 (1x3), Chvátal 6, Brožek 6, Barna, Mezera

Tr. hody: Celkem 9/15; Noha 7/10, Brožek 2/3, Barna 0/2

Sokol Bor - BK Karpem Holýšov "B" 50:93 (15:16; 26:51; 40:69)

Mizérie pokračuje, se soupeřem jsme drželi krok pouze v první čtvrtině. Ve druhé části hry si soupeř vybudoval dostatečný náskok, který po zbytek zápasu ještě navyšoval. Konečný výsledek mluví jasně o zaslouženém vítěztví hostí.

Body: Noha 11, Matejčík 9 (1x3), Hetnerovič 9 (1x3), Šmelko 8, Brožek 5, Votýpka 5 (1x3), Píšek 3 (1x3), Chvátal

Tr. hody: Celkem 6/10; Matejčík 4/6, Noha 1/2, Brožek 1/2

Sokol Bor - Baník Stříbro 56:52 (21:14; 33:24; 42:35)

Děs, hrůza, utrpení a šťastný konec. O konečném výsledku rozhodla první čtvrtina kterou jsme vyhráli o 7 bodů a tento rozdíl jsme udržovali až do konce zápasu.

Body: Hasman 18 (1x3), Zajíček 9, Hetnerovič 8, Noha 8, Šmelko 6, Matejčík 3, Chvátal 2, Brožek 2

Tr. hody: Celkem 5/7; Matejčík 1/1, Hasman 3/4, Zajíček 1/2

Krajský pohár

Jak se již stalo tradicí, zahájili jsme sezónu účinkováním v krajském poháru, který se hraje na jeden zápas vyřazovacím způsobem. Již podruhé v řadě jsme hned v prvním kole přivítali BaK Plzeň a také výsledek byl téměř totožný s tím loňským, jen letos diváci viděli na každé straně o 3 body méně. Výsledek 49:85 znamená zasloužený postup Baku Plzeň do druhého kola a naše vyřazení z poháru. V utkání plném zbytečných chyb a nepřesností z obou stran byla znát nerozehranost na začátku sezóny.

Sokol Bor - BaK Plzeň "A" 49:85 (14:20; 31:39; 42:63)

Body: Noha 18, Cina 12, Hetnerovič 9 (1x3), Hasman 6, Chvátal 4, Zeman, Matejčík, Píšek

Tr. hody: Celkem 2/8; Cina 2/8