Utrpěli jsme první výhru

26.10.2014 03:07

Na úvod krajského přšboru II. třídy mužů jsme na svém hřišti přivítali tradičního rivala Baník Stříbro a podařilo se nám oplatit porážku z posledního vzájemného duelu. Naše výhra se v utkání plném nepřesností nerodila vůbec lehce. Úvodní minuty patřili hostům ze Stříbra, kteří přijeli jen se šesti hráči a vyhráli úvodní dějství 8:14. V úvodu druhé části to sice z kraje vypadalo na naše probuzení, ale vzápětí jsme přestali hrát a krátce před přestávkou jsme byli rádi, že se nám podařilo alespoň srovnat stav na poločasových 22:22. Po změně stran jsme zrychlili hru, rychleji střídali a jen díky neproměňování stoprocentních šancí jsme nechávali našeho soupeře, jenž postupně začal doplácet na nedostatek hráčů, stále ve hře. Spíše házenkářské skóre, jenž svítilo na tabuli po třiceti minutách hry (37:30) se nám podařilo v závěrečné čtvrtině ještě mírně navýšit a i díky řadě nepřesností na obou stranách jsme utkání dovedli do vítězného konce v poklidu. Konečné skóre 51:41 ovšem nenabádá k nějaké velké radosti, ale vzhledem k tomu, že jsme v sestavě měli dva nováčky (kteří určitě nezklamali a jsou pro tým příslibem do budoucna) a tři navrátilce, jenž absentovali delší dobu, nedalo se asi očekávat více.

Sokol Bor - Baník Stříbro 51:41 (8:14; 22:22; 37:30)

Body: Šmelko L. 20 (2 x 3), Brožek 7, Šroubek 5, Chvátal, Noha, Seigerschmid 4, Matejčík 3 (1 x 3), Kovanda, Matlák 2, Šizling a Fryje

TH: 7/4 - 57,1 %