Vstup do soutěží se nám příliš nevydařil

29.09.2015 23:16

Po vypadnutí družstva mužů z krajského poháru se s vyjímkou kategorie U19 rozehrály všechny dlouhodobé soutěže v nichž startujeme.

Jako první si ostrý zápas vyzkoušeli hráči z kategorie U15, které na své palubovce přivítala Lokomotiva Plzeň. Jak těžký soupeř na nás čekal bylo jasné již od úvodních minut. Domácí nás vůbec nešetřili a výsledkem byl debakl 162:8. Naši starší hráči odehráli již i druhé utkání, které bylo naplánováno na sváteční pondělí 28.09., kdy jsme zavítali do Sokolova. Také druhý soupeř byl nad naše síly, tentokrát na ukazateli skóre svítil konečný stav 159:16.

Lokomotiva Plzeň - Sokol Bor 162:8 (56:0; 106:2; 136:4)

Body: Křižka 4, Pašek a Bartošík 2, Hubálek, Zeman, Lagron, Pálek, Mikulanda V.

BK Sokolov - Sokol Bor 159:16 (35:7; 78:9; 117:13)

Body:

Ve stejný den, jako U15, vstoupili do soutěže také naši muži. Ty měly k úspěchu blízko, ale nakonec se z výhry před domácím publikem radovali hráči z Přeštic, kteří o své výhře rozhodli již ve druhé čtvrtině.

BK Přeštice - Sokol Bor 54:48 (11:11; 27:20; 38:31)

Body:

Minulý víkend pak své soutéže rozehráli také naši nejmladší zástupci, kteří zavítali do Domažlic. Bohužel jsme k dvojutkání vyrazili pouze s pěti hráči a proti téměř trojnásobnému počtu domácích hráčů jsme velké šance neměli. Naši kluci ale podali v obou utkáních bojovný výkon a tak mohli po prohrách 49:14 a 54:15 odejít ze hřiště se vztyčenou hlavou, což potvrdil i obdiv domácích příznivců.

BK Jiskra Domažlice - Sokol Bor 49:14 (16:2; 25:6; 38:12)

Body: Kovanda 8, Krivda 4, Říha 2, Bluma, Jágrik

BK Jiskra Domažlice - Sokol Bor 54:15 (14:4; 34:9; 48:15)

Body: Krivda 7, Kovanda M. 4, Říha a Bluma 2, Jágrik